Sonuç Bulunamadı
Avrupa Şampiyonası Elemeleri
MS
0Andorra
3Bosna Hersek
#224
MS
5Belçika
0Kıbrıs Rum Kesimi
#225
MS
2Bulgaristan
2İtalya
#226
MS
1Hollanda
1Türkiye
#227
19:00
-Kuzey İrlanda
-Finlandiya
#292
19:00
-Gürcistan
-Almanya
#291
19:00
-İskoçya
-Cebelitarık
#294
19:00
-Arnavutluk
-Ermenistan
#290
19:00
-Romanya
-Faroe Adaları
#293
21:45
-Macaristan
-Yunanistan
#300
21:45
-İrlanda Cumhuriyeti
-Polonya
#302
21:45
-Portekiz
-Sırbistan
#301
İspanya 2. Ligi
MS
4Las Palmas
2Ponferradina
#234
13:00
-Osasuna
-Sporting Gijon
#251
18:00
-Mirandes
-Girona
#289
19:15
-Zaragoza
-Alcorcón
#296
20:00
-Barcelona B
-Tenerife
#298
22:00
-Sabadell
-Mallorca
#312
İtalya Serie B Ligi
13:30
-Perugia
-Crotone
#252
16:00
-Bari
-Pro Vercelli
#281
16:00
-Catania
-Avellino
#282
16:00
-Cittadella
-Ternana
#283
ERT
-Frosinone
-Latina
#284
16:00
-Modena
-Varese
#285
16:00
-Virtus Lanciano
-Entella
#286
21:30
-Brescia
-Trapani
#299
Spor Toto 2. Lig
13:30
-Altay
-İnegölspor
#253
13:30
-Bandırmaspor
-Gölbaşıspor
#254
13:30
-Bugsaşspor
-Nazilli Bld.
#255
13:30
-Diyarbakır BŞB
-Kırklarelispor
#256
13:30
-Birlik Nakliyat Düzyurtspor
-Gümüşhanespor
#257
13:30
-Hatayspor
-Sarıyer
#258
13:30
-Kocaeli Birlikspor
-MKE Ankaragücü
#259
13:30
-Pazarspor
-Göztepe
#260
13:30
-Tepecikspor
-Kahramanmaraşspor
#261
Spor Toto 3. Lig
İPT
-Batman Petrolspor
-Bozüyükspor
ERT
-SP. Trabzon Akçaabat
-Adliyespor
13:30
-Zonguldak K.
-İstanbulspor
13:30
-Tire 1922 Spor
-Manavgatspor
13:30
-Bursa Nilüferspor
-Çatalcaspor
13:30
-Kızılcabölükspor
-Niğde Belediyespor
13:30
-Kırıkhanspor
-Darıca Gençlerbirliği
13:30
-Gaziosmanpaşa
-Şekerspor
13:30
-Çorum Belediyespor
-Tuzlaspor
#262
13:30
-68 Yeni Aksaray
-Çine Madranspor
#263
13:30
-Arsinspor
-Yeşil Bursa
#264
13:30
-Çankırıspor
-Ç.Dardanelspor
#265
13:30
-Erzincan Refahiyespor
-Eyüpspor
#266
13:30
-Maltepespor
-Gölcükspor
#267
13:30
-Sancaktepe Belediyespor
-Halide Edip Adıvarspor
#268
13:30
-Sivas 4 Eylül Bld.
-Denizli BŞB
#269
13:30
-Kemer Tekirovaspor
-Payas Belediyespor 1975
#270
13:30
-Bayburt İl Özel İdare
-Erzin Belediyespor
#271
13:30
-Bergama Belediyespor
-FBM Makina Balçova Yaşamspor
#272
13:30
-Beylerbeyispor
-Anadolu Üsküdar
#273
13:30
-Etimesgut Bld. Spor
-Ayvalıkgücü Bld. Spor
#274
13:30
-İstanbul Güngörenspor
-BŞB Erzurumspor
#275
13:30
-Kahramanmaraş BŞB
-Ankara Demirspor
#276
13:30
-Orhangazispor
-Silivrispor
#277
13:30
-Sakaryaspor
-Sandıklıspor
#278
13:30
-Van BŞB
-Kayseri Şekerspor
#279
İngiltere 1. Ligi
16:15
-Fleetwood
-Preston
#287
Amerika Major Ligi
MS
2Montreal Impact
2Orlando City
#233
01:00
-DC United
-Los Angeles Galaxy
#239
01:00
-New York City FC
-Sporting Kansas
#240
01:30
-Columbus Crew
-New York Red Bulls
#243
02:00
-Vancouver Whitecaps
-Portland Timbers
#245
02:30
-FC Dallas
-Seattle Sounders
#246
02:30
-Houston Dynamo
-Colorado Rapids
#247
Arjantin Primera B Ligi
22:00
-Juventud Unida
-Gimnasia Mendoza
22:00
-Douglas Haig
-CA Union Mar Del Plata
22:00
-Guarani Antonio Franco
-Club Ferrocarril Oeste
23:00
-Gimnasia Jujuy
-Sportivo Belgrano
Hazırlık Karşılaşmaları
MS
1Gana
2Senegal
#228
70
0El Salvador
1Arjantin
#237
04:30
-Ekvador
-Meksika
#248
14:00
-Viking
-Start
15:00
-Stabaek
-Kongsvinger
15:30
-Güney Afrika
-Nijerya
#280
17:00
-Haugesund
-Sandnes
17:00
-Şili
-Brezilya
#288
20:00
-Fildişi Sahili
-Ekvatoral Gine
#297
21:45
-Fransa
-Danimarka
#303
22:00
-Fransa U21
-Hollanda U21
Avustralya 1. Ligi
07:00
-Wellington Phoenix
-Sydney FC
09:00
-Newcastle Jets
-Adelaide United
İspanya 3. Ligi
12:30
-Trival Valderas
-Guadalajara
12:30
-Cordoba B
-Linense
13:00
-FC Cartagena
-Lucena
13:00
-Real Madrid B (Castilla)
-Las Palmas B
13:00
-Fuenlabrada
-Toledo
13:00
-Getafe B
-Atletico Madrid B
13:00
-CDA Baleares
-Lleida
13:00
-Hospitalet
-Reus
13:00
-Sant Andreu
-Cornella
13:00
-Gimnastic
-Espanyol B
13:00
-Elche B
-Zaragoza B
13:00
-Olímpic de Xàtiva
-Mallorca B
13:00
-Arroyo
-UCAM Murcia
17:00
-Socuellamos
-Conquense
18:00
-La Roda
-Cacereno
18:00
-Badalona
-UE Olot
18:00
-Guijuelo
-UD Logroñés
18:00
-Burgos
-Celta Vigo B
18:00
-CD Tropezon
-Zamora
18:00
-Huesca
-Rayo Vallecano B
18:30
-Sporting Gijon B
-Lealtad
19:00
-Real Oviedo
-Langreo
19:00
-Hercules
-Alcoyano
19:00
-Villanovense
-CD El Palo
Gana Premier Ligi
17:00
-New Edubiase United
-Bechem United
17:00
-Heart of Lions
-Medeama SC
17:00
-Sekondi Hasaacas
-Feyenoord Academy
17:00
-Brong Ahafo Stars
-Ashanti Gold
17:00
-International Allies
-Hearts of Oak
17:00
-Asante Kotoko
-Liberty Professionals
17:00
-Great Olympics
-Wa All Stars
Brezilya Paulista A1
41
0Capivariano
0Rio Claro
#235
42
1Mogi Mirim
0Marilia Atletico
#236
22:00
-Sao Paulo
-Linense
#311
22:00
-Bragantino
-Corinthians
#310
Ekvador Primera - Apertura
18:00
-Deportivo Quito
-Aucas
19:30
-Liga Dep. Univ. Quito
-LDU Loja
19:30
-Mushuc Runa
-El Nacional
20:30
-Universidad Catolica
-Barcelona Guayaquil
21:30
-Deportivo Cuenca
-Independiente José Terán
Paraguay 1.Ligi - Apertura
10
0Nacional Asuncion
0Sol de America
9
0Sportivo San Lorenzo
1Libertad
Galler Premier Ligi
15:00
-Aberystwyth
-Airbus
Yunanistan 2. Ligi
İPT
-Iraklis Psachnon
-Paniliakos
15:00
-Kalithea
-Aek
15:00
-Panachaiki
-AE Chania
15:00
-AOT Alimos Trachones
-Fostiras
15:00
-AO Episkopi Rethymno
-Apollon Smyrni
15:00
-Panegialios
-Ermionidas-Ermis
Dünya Kupası - CONCACAF Elemeleri
21:00
-Bermuda
-Bahamalar
23:00
-Dominika
-İngiliz Virgin Adaları
23:00
-Anguilla
-Nikaragua
U21 Avrupa Elemeleri
MS
0Lihtenştayn U21
2Arnavutluk U21
#223
Finlandiya Kupası
14:30
-MP Mikkeli
-PK Keski-Uusimaa
15:00
-Espa
-Mariehamn
Portekiz 2.Ligi
17:00
-Tondela
-Santa Clara
17:00
-Desportivo das Aves
-Beira-Mar
17:00
-Chaves
-Farense
18:00
-Academico de Viseu
-Sporting Covilha
18:00
-Freamunde
-Vitoria Guimaraes B
Rusya 1. Ligi
08:00
-Sakhalin
-Gazovik Orenburg
12:00
-Sibir Novosibirsk
-Khimik Dzerzhinsk
15:00
-FC Tosno
-Tom Tomsk
16:00
-Shinnik Jaroslavl
-SKA-Energiya
16:00
-Volga Nizhny Novgorod
-Yenisey Krasnoyarsk
16:00
-FK Tyumen
-Sokol Saratov
17:00
-Volgar Astrakhan
-Dynamo St Petersburg
18:00
-Anzhi Makhachkala
-Luch Energiya
18:00
-Baltika
-Krylya Sovietov
İtalya Lega Pro Prima Divisione
00:00
-Vicenza
-Pro Patria
12:00
-Pordenone
-Mantova
13:30
-Sassari Torres
-Monza
13:30
-L´Aquila
-Santarcangelo
15:30
-Martina
-Casertana
15:30
-Foggia
-Juve Stabia
15:30
-Pistoiese
-Lucchese
15:30
-Ancona
-Spal
17:00
-Vigor Lamezia
-Cosenza
17:00
-FeralpiSalo
-AC Renate
17:00
-Forlì
-Ascoli
19:00
-Pro Piacenza
-Carrarese
19:00
-Tuttocuoio
-Gubbio
19:00
-Novara
-Real Vicenza
Arjantin Primera A Ligi
01:00
-Club Atletico Banfield
-Huracan
#238
01:10
-Godoy Cruz
-Independiente
#241
01:30
-San Lorenzo
-Lanus
#242
02:00
-Crucero del Norte
-Temperley
#244
22:00
-Belgrano
-Newells Old Boys
#308
23:00
-Racing Club
-San Martín (SJ)
#309